Ogłoszenia parafialne na XXIX niedzielę zwykłą

16.10.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela XXIX zwykła

16.10.2022

 1. Dziś Dzień Papieski, rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Po Mszach zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierający uzdolnioną młodzież z uboższych rodzin.

 2. Msze św. w tygodniu w naszym kościele o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 3. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.30, zaś dla dzieci z obrzędem Komunii św. we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

 4. W niedziele października nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00 i po nim Msza św. wieczorna.

 5. Msza św. z prośbą o uzdrowienie będzie odprawiona w kościele św. Wojciecha w poniedziałek o godz. 18.30.

 6. We wtorek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty. Modlimy się za wszystkich pracowników służby zdrowia. Komunikat Biskupa Diecezjalnego z tej okazji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

 7. Spotkanie w ramach kręgu biblijnego we wtorek po Mszy wieczornej.

 8. W ramach cyklu: Gorzowskie Wędrowanie, w sobotę 22.10. odbędzie się jednodniowa pielgrzymka do Witnicy. Wyjście w sobotę o godz. 8.00 sprzed kościoła św. Wojciecha.

 9. W przyszłą niedzielę niedziela misyjna, która rozpocznie Tydzień Misyjny. Taca będzie przeznaczona na potrzeby misji.

 10. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie tylko we wtorek w godz. 16.00-17.00, w sobotę czynna nie będzie.

 11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.

 12. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Porządkując groby naszych bliskich, nie zapominajmy też o modlitwie za zmarłych. Wzorem lat ubiegłych za zmarłych modlić się będziemy przez trzy kolejne tygodnie listopada wg dat wydrukowanych na kartkach, dlatego proszę zwrócić uwagę na te dni tygodnia umieszczone na kartkach. Prosimy o wyraźne wypisywanie imion zmarłych, a kartki można już dziś zabierać ze sobą ze stolika pod chórem.

 13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 14. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej, Patronki naszej parafii.