Ogłoszenia parafialne na XIII niedzielę zwykłą

02.07.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela – XIII Zwykła

  02.07.2023 A.D.

 1. Od dziś w naszym kościele w miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie niedzielnej Mszy o godz. 13.30, a w tygodniu nie będzie Mszy porannej o godz. 6.30.

 2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.

 3. W czwartek modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie i zakonne.

 4. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie całonocna adoracja Najśw. Sakramentu do soboty rano a po zakończeniu adoracji zostanie odprawiona Msza św. o godz. 6.30.

 5. Katecheza przed chrztem w sobotę o godz. 17.00 w sali parafialnej.

 6. W przyszłą niedzielę na Mszach kazania głosić będzie misjonarz ze Zgromadzenia OO. Oblatów, zaś po Mszy będzie rozprowadzał kalendarze misyjne na przyszły rok, z których ofiary będą przeznaczone na działalność misyjną OO. Oblatów.

 7. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 8. Organizatorzy „Gorzowskiego Wędrowania” zapraszają na pieszą pielgrzymkę do Górek Noteckich w sobotę 8.07. Wyjście sprzed kościoła Pierwszych Męczenników o godz. 8.00.

 9. Ogólnopolska Pielgrzymka Radia Maryja odbywać się będzie w dniach 8-9.07. Wyjazd autokarem sprzed Białego Kościoła o godz. 6.00 w sobotę. Zapisy w Biurze Radia Maryja przy Białym Kościele.

 10. Kapłan naszej diecezji, który ze względu na stan zdrowia przechodzi na emeryturę, poszukuje do zakupienia mieszkania do 40 m2, najlepiej na I lub II piętrze. Informacje na ten temat prosimy zgłaszać w zakrystii.

 11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.

 12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, za przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 13. Wszystkim Parafianom, Gościom i Solenizantom na czas wakacji życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej.