Ogłoszenia parafialne na niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

17.04.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

17.04.2022

  1. Jutro, Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. tak jak w niedzielę. Taca będzie przeznaczona na potrzeby KUL i ITF.

  2. W tygodniu od wtorku do soboty Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

  3. W ramach cyklu „Gorzowskie Wędrowanie” organizatorzy zapraszają na jednodniową pielgrzymkę do Krzeszyc w sobotę, 23.04. Wyjście o godz. 8.00 sprzed kościoła św. Józefa przy ul. Brackiej.

  4. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.

  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna jest we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  6. W najbliższy piątek, ze względu na oktawę wielkanocną nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

  7. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: świąteczne wydania „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

  8. Bardzo dziękujemy panom i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie dekoracji świątecznej, a także za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy również wszystkim, którzy zaangażowali się w udział w procesji rezurekcyjnej.

  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  10. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy radosnego i pełnego pokoju przeżywania Zmartwychwstania Pańskiego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.