Ogłoszenia parafialne na XXVIII niedzielę zwykłą

09.10.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela XXVIII zwykła

09.10.2022

 1. Dziś po Mszach, przy wyjściu z kościoła można jeszcze zaopatrywać się w cebulki żonkili, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby Hospicjum w Gorzowie. Organizatorzy proszą o złożenie przy tej okazji ofiary w wysokości 2,- za jedną cebulkę.

 2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Maksymiliana dziś na Mszy św. o godz. 18.00.

 3. Msze św. w tygodniu w naszym kościele o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 4. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.30, zaś dla dzieci z obrzędem Komunii św. we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

 5. W niedziele października nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00 i po nim Msza św. wieczorna.

 6. Msza św. z prośbą o uzdrowienie będzie odprawiona w kościele św. Wojciecha w poniedziałek o godz. 18.30.

 7. Spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii we wtorek na Mszy św. o godz. 18.00.

 8. Spotkanie w ramach kręgu biblijnego we wtorek po Mszy wieczornej.

 9. W piątek Dzień Edukacji. Msza św. w intencji nauczycieli, wychowawców, katechetów i wszystkich pracowników oświaty w katedrze o godz. 18.00.

 10. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski, rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Po Mszach zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierający uzdolnioną młodzież z uboższych rodzin.

 11. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 12. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”, jest jeszcze dodatek „Gościa Niedzielnego” pt. „Dotyk miłosierdzia” w cenie 12,-.

 13. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Porządkując groby naszych bliskich, nie zapominajmy tez o modlitwie za zmarłych. Wzorem lat ubiegłych za zmarłych modlić się będziemy przez trzy kolejne tygodnie wg dat wydrukowanych na kartkach, dlatego proszę zwrócić uwagę na dni tygodnia umieszczone na kartkach. Prosimy o wyraźne wypisywanie imion zmarłych, a kartki można już dziś zabierać ze sobą ze stolika pod chórem.

 14. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 15. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej, Patronki naszej parafii.