Ogłoszenia parafialne na niedziele Chrztu Pańskiego

09.01.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego

09.01.2022

 1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Od poniedziałku rozpoczynamy I część okresu zwykłego.

 2. Msze św. w tygodniu o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 3. W sobotę, 15.01., dzień imienin Bpa Seniora Pawła Sochy. Pamiętamy o modlitwie w intencji Solenizanta.

 4. Jednodniowa pielgrzymka z cyklu „Gorzowskie wędrowanie” odbędzie się w sobotę, 15.01., z par. Chrystusa Króla do Sanktuarium MB Klewańskiej w Skwierzynie.

 5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 6. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”. Od tego numeru cena „Gościa Niedzielnego” również wynosi 8,-.

 7. Dziś po Mszach można jeszcze zgłaszać chęć przyjęcia księdza po kolędzie w ramach kolędy uzupełniającej, która odbędzie się w sobotę 15.01. od godz. 14.00.

 8. Poza kolędą w domu wszystkich mieszkańców naszej parafii – wzorem ubiegłego roku – zapraszamy na Mszę św. wieczorną, według zamieszczonego planu. Mszę św. odprawiamy w intencji mieszkańców; w czasie Mszy można złożyć dobrowolną ofiarę kolędową, zaś po błogosławieństwie zapraszać będziemy po pamiątkowe obrazki kolędowe i wodę święconą dla pokropienia swoich domów. Na te Msze do wspólnej modlitwy zapraszamy także tych, którzy przyjmować będą księdza u siebie w domu.

 9. Plan Mszy św. „kolędowych” jak i odwiedzin w domach jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

 10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 11. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej.