Ogłoszenia duszpasterskie - 11.07.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

  1. Przypominamy, że do końca wakacji nie będzie niedzielnej Mszy św. o godz. 13.30.

  2. W dni powszednie, do końca sierpnia, Msza św. w naszym kościele tylko wieczorem o godz. 18.00. Nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź przed Mszą.

  3. Dziś po Mszach młodzież zbiera ofiary na potrzeby młodzieżowej pielgrzymki z Gorzowa na Jasną Górę.

  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie tylko w sobotę w godz. 10.00-11.00. We wtorek czynna nie będzie.

  5. W przyszłą niedzielę na Mszach kazania głosić będzie misjonarz ze Zgromadzenia OO. Oblatów, a po Mszach będzie można się zaopatrzyć w misyjny kalendarz OO. Oblatów.

  6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie można się zaszczepić przeciw covid-19. Personel medyczny będzie oczekiwał na wszystkich chętnych w sali parafialnej w godz. 8.00-13.15 i po Mszy wieczornej. Dostępne będą szczepionki wszystkich firm.

  7. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej. Wszystkie informacje znajdują się na plakacie bądź stronie internetowej ift.zgora.pl.

  8. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  10. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.