Ogłoszenia duszpasterskie - 22.08.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą

  1. Przypominamy, że jeszcze dziś i za tydzień nie będzie niedzielnej Mszy św. o godz. 13.30, zaś w dni powszednie, do końca sierpnia, Msza św. w naszym kościele tylko wieczorem o godz. 18.00. Nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź przed Mszą.

  2. W czwartek przypada uroczystość MB Częstochowskiej.

  3. Ks. Daniel Dydak, który od 2.08. pełni funkcję proboszcza w parafii w Długoszynie, prosi o przekazanie informacji, że w ramach wdzięczności za okazaną pomoc i pamięć, w najbliższą sobotę, 28.08. o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Długoszynie odprawi Mszę św. w intencji dobrodziejów i przyjaciół z naszej parafii.

  4. Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Energetyków z okazji Dnia Energetyka, zaprasza na Mszę św. w intencji gorzowskich energetyków i ich rodzin do katedry w przyszłą niedzielę na godz. 10.30.

  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  6. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  8. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.