Ogłoszenia duszpasterskie - 18.07.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą

  1. Przypominamy, że do końca wakacji nie będzie niedzielnej Mszy św. o godz. 13.30.

  2. W dni powszednie, do końca sierpnia, Msza św. w naszym kościele tylko wieczorem o godz. 18.00. Nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź przed Mszą.

  3. Dziś na Mszach gościmy O. Piotra ze Zgromadzenia OO. Oblatów, który głosi kazania, a po Mszach można się zaopatrzyć w kalendarz misyjny wydany przez Zgromadzenie.

  4. Dziś w naszej parafii można się zaszczepić przeciw covid-19. Personel medyczny oczekuje na wszystkich chętnych w sali parafialnej w godz. 8.00-13.15 i po Mszy wieczornej. Dostępne są szczepionki wszystkich firm.

  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  6. Za tydzień, po Mszach, zgodnie z Apelem Przewodniczącego KEP, będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby tych, którzy ucierpieli w ulewach w Niemczech, Belgii i Holandii. Ofiary te będą przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas.

  7. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  9. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.