Ogłoszenia duszpasterskie - 05.07.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

  1. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

  2. Katecheza przed chrztem w sobotę o godz. 17.00 w sali parafialnej.

  3. Kancelaria parafialna przez cały okres wakacyjny czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  4. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

  5. W związku z panującymi obostrzeniami piesze pielgrzymki na Jasną Górę w naszej diecezji odbędą się w formie jednodniowych wędrówek: 1.08. z Gorzowa do Skwierzyny, 8.08. z Gorzowa do Bledzewa. Tradycyjnie wyruszy też autokar z parafii gorzowskich, do Częstochowy na 12.08. Zainteresowanych takimi formami pielgrzymowania prosimy o zapisy w parafiach, z których tradycyjnie wyruszają grupy pielgrzymkowe.

  6. Na prośbę Państwowej Inspekcji Sanitarnej przypominamy, że w kościołach obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa.

  7. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

  9. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.