Ogłoszenia duszpasterskie - 27.12.

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę św. Rodziny

 1. Dziś niedziela w oktawie Bożego Narodzenia, święto św. Rodziny.

 2. Od poniedziałku do środy Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 3. W czwartek – ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza o 6.30 i wieczorna z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym o godz. 17.00.

 4. W piątek, 1.01., uroczystość św. Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Pokoju. Msze św. wg niedzielnego rozkładu, nie będzie jedynie Mszy o 7.30.

 5. W piątek przypada I piątek miesiąca. Wyjątkowo w tym miesiącu całonocna adoracja Najśw. Sakramentu odbędzie się w kościele Pierwszych Męczenników Polski ze względu na obecność w tamtejszym kościele monstrancji adoracyjnej Królowej Pokoju. Monstrancja ta po peregrynacji po diecezjach polskich ma trafić do Medjugorie.

 6. W sobotę Msze św. o 6.30 i 18.00, nabożeństwo ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 17.00.

 7. Plan spotkań kolędowych w kościele będzie podawany od przyszłej niedzieli; jest też umieszczony na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii.

   

 8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 9. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: świąteczno-noworoczny numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 11. Na przeżywanie tajemnic Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.