Ogłoszenia duszpasterskie - 25.10.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą

 1. Informujemy, że w związku ze zwiększonymi obostrzeniami w naszym kościele jednocześnie może przebywać do 40 osób.

 2. Korzystając z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. proszę pamiętać, by uczestniczyć we Mszy św. transmitowanej w telewizji bądź radiu. Zachęcamy też do modlitwy i udziału w kościele we Mszy św. w tygodniu.

 3. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 4. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa z obrzędem Komunii św. we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Zachęcamy też do codziennego odmawiania różańca indywidualnie.

 5. W środę, 28.10. przypadają imieniny Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętamy o modlitwie za Pasterza naszej diecezji.

 6. W przyszłą niedzielę, 1 listopada, nie będzie procesji ani Mszy św. na cmentarzu. Tego dnia zapraszamy na modlitwę do kościoła, gdzie Msze św. będą odprawiane, tak jak w każdą niedzielę. Jednocześnie zachęcamy, by w ten dzień – modląc się, jak co roku za zmarłych – zostawić możliwość modlitwy na cmentarzu, tym, którzy przyjadą spoza Gorzowa; sami możemy się wybrać na cmentarz w „tygodniu modlitw za zmarłych” od 2 do 8 listopada. Wtedy też można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami i ofiarować go za dusze zmarłe.

 7. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 8. Jak co roku, w miesiącu listopadzie, modlić się będziemy za zmarłych przez pierwsze trzy tygodnie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Wychodząc z kościoła można zabrać kartki na wypominki, które są ułożone w pięciu osobnych zestawach na kolejne dni tygodnia. Nadrukowane są na nich dni, w których będą trzykrotnie omadlane.

 9. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 10. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 12. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.