Ogłoszenia duszpasterskie - 28.06.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą

 1. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia jest przeznaczona jako Świętopietrze.

 3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy do wtorku pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

 5. W piątek po Mszy św. wieczornej całonocna adoracja Najśw. Sakramentu do porannej Mszy św. sobotniej.

 6. W sobotę odwiedziny chorych w domach. Proszę zgłosić chorych, którzy pragną przyjąć Komunię św. w swoich domach.

 7. Nabożeństwo ze zmianą tajemnic różańcowych w sobotę o godz. 17.00.

 8. Kancelaria parafialna przez cały okres wakacyjny czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 9. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 10. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę odbędzie się w dn. 10-11 lipca. Informacje i zapisy w Biurze Radia Maryja i w Centrum Charytatywnym przy ul. Słonecznej 63. Koszt 120,-/os.

 11. W związku z panującymi obostrzeniami piesze pielgrzymki w naszej diecezji nie odbędą się w dotychczasowej formie. W ramach duchowej pielgrzymki rolników odbędą się jednodniowe pielgrzymki 4.07. ze Wschowy do Wielenia i 11.07. z Klenicy do Otynia.

 12. Na prośbę Państwowej Inspekcji Sanitarnej przypominamy, że w kościołach obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa.

 13. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 14. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 15. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.