Ogłoszenia duszpasterskie - 10.11.

Ogłoszenia Duszpasterskie naXXXII Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś po Mszach zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.

 2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, spowiedź przed Mszami.

 3. Wypominki za zmarłych z Koronką do Bożego Miłosierdzia od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.

 4. Jutro święto Niepodległości. Wojewódzkie obchody rozpoczną się Mszą św. w intencji Ojczyzny w kościele przy ul. Żeromskiego o godz. 10.00. Dalszy ciąg uroczystości na Pl. Grunwaldzkim.

 5. W środę uroczystość Pierwszych Męczenników Polski. Odpust w parafii na Górczynie o godz. 18.00.

 6. Spotkanie dla wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 11.00 w sali parafialnej.

 7. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii katedralnej w przyszłą niedzielę, Mszą św. o godz. 18.00, a następnie spotkanie i zapisy w sali parafialnej przy ul. Obotryckiej 10.

 8. Kancelaria parafialna czynna jest w tym tygodniu tylko we wtorek i w czwartek w godz. 16.00-17.00; w sobotę czynna nie będzie.

 9. W związku z przygotowaniami do koronacji Obrazu Matki Bożej Paradyskiej w naszym WSD od dziś można nabywać cegiełki na Korony. Wysokość ofiary zależy od ofiarodawcy, a każdy nabywający cegiełkę może, wg swojej woli, przekazać swoje dane osobowe do Seminarium za pośrednictwem parafii.

 10. W tym roku Europejskie Spotkania Młodych Taize odbywać się będzie we Wrocławiu w dniach 28.12.-01.01. Z Gorzowa organizowany jest wyjazd, zapisy do 11.12. Więcej informacji na plakacie.

 11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny” w cenie 6,-, a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 12. W zakrystii można zaopatrywać się w kalendarze nasze diecezjalne na przyszły rok w cenie 5,- i 2,-.

 13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 14. Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.