Ogłoszenia duszpasterskie - 12.07.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

 1. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 2. Katecheza przed chrztem w sobotę o godz. 17.00 w sali parafialnej.

 3. W przyszłą niedzielę na Mszach gościć będziemy Misjonarzy Oblatów, którzy głosić będą kazania a po Mszy będzie okazja nabyć kalendarze na przyszły rok, z których dochód będzie przeznaczony na misyjną działalność OO. Oblatów.

 4. Kancelaria parafialna przez cały okres wakacyjny czynna jest we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 5. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 6. W związku z panującymi obostrzeniami piesze pielgrzymki na Jasną Górę w naszej diecezji odbędą się w formie jednodniowych wędrówek: 1.08. z Gorzowa do Skwierzyny, 8.08. z Gorzowa do Bledzewa. Tradycyjnie wyruszy też autokar z parafii gorzowskich, do Częstochowy na 12.08. Zainteresowanych takimi formami pielgrzymowania prosimy o zapisy w parafiach, z których tradycyjnie wyruszają grupy pielgrzymkowe.

 7. Zwiedzając zabytkowe świątynie, bądź też przychodząc na nabożeństwa do kościołów, proszę pamiętać o godnym stroju.

 8. Na prośbę Państwowej Inspekcji Sanitarnej przypominamy, że w kościołach obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa.

 9. Wszystkich zainteresowanych kultem św. Szarbela prosimy, by zapoznali się z Komunikatem Komisji Nauki Wiary KEP umieszczonym na tablicy ogłoszeń.

 10. Policja przestrzega przed oszustami działającym metoda „na wnuczka” lub „na policjanta”. Wszelkie próby wyłudzenia pieniędzy proszę zgłaszać na policję pod nr alarmowy 112; a na tablicy ogłoszeń umieszczony jest pełny tekst Komunikatu Wojewódzkiego Komendanta Policji.

 11. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 13. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.