Ogłoszenia duszpasterskie - 23.06.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś przypada Dzień Ojca. Pamiętamy o naszych ojcach tak żyjących jak i zmarłych.

 2. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka na potrzeby Pieszej Akademickiej Pielgrzymki z Gorzowa na Jasną Górę.

 3. Dziś po Mszach śpiewamy suplikacje jako formę ekspijację za świętokradztwa popełnione ostatnio w naszym kraju, za akty profanacji miejsc i przedmiotów świętych oraz przejawy agresji wobec duchowieństwa.

 4. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, spowiedź przed Mszami.

 5. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30, w niedziele i piątek o godz. 18.00.

 6. W poniedziałek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w sobotę św. Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia taca na Świętopietrze.

 7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust w parafii przy ul. Chodkiewicza rozpocznie się jak zawsze w naszym kościele nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00, a po nim procesja i Msza św. odpustowa w tamtejszym kościele. Serdecznie zapraszamy do udziału w całym nabożeństwie odpustowym. Prosimy o przyjście dzieci do sypania kwiatków. Prosimy tez o nie stawianie samochodów przed kościołem w piątek po południu. W związku z odpustem NSPJ nie będzie tego dnia Mszy św. wieczornej w naszym kościele.

 8. W piątek, w uroczystość NSPJ nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 9. Kancelaria przez cały okres wakacyjny czynna będzie tylko we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 10. W przyszłą niedzielę, zgodnie z prośbą Biskupa Diecezjalnego, zbiórka do puszek na odbudowę kościoła w Lutolu Suchym.

 11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny” a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 13. Na najbliższy tydzień i rozpoczęty czas wakacyjny życzymy wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej.