Ogłoszenia duszpasterskie - 17.02.

Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów naszej diecezji, w związku z przeżywanym w tygodniu Światowym Dniem Chorego.

 2. W tygodniu Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami. Nabożeństwa wg planu.

 3. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn na próbę chóru w najbliższy piątek do sali parafialnej o godz. 19.00.

 4. Spotkanie dla ministrantów i wszystkich pragnących zapisać się do służby ministranckiej w sobotę o godz. 11.00 w sali parafialnej.

 5. W przyszłą niedzielę przypadają imieniny Ks. Macieja. Msza św. w intencji Solenizanta będzie odprawiona o godz. 12.00.

 6. Na prośbę Ks. Andrzeja Tomysa, proboszcza parafii pw. Najświętszego Zbawiciela, za tydzień po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby budującego się kościoła. Każdy nasz dar będzie cennym wsparciem tamtej parafii i naszym udziałem w powstawaniu świątyni.

 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na film – komedię religijną pt. „Jak Bóg da” o godz. 16.30 do sali parafialnej.

 8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 oraz w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 9. Oblackie Stowarzyszenie św. Eugeniusza de Mazenoda informuje o możliwości bezpłatnej pomocy w rozliczaniu PIT. Wszelkie informacje umieszczone są na plakacie.

 10. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych rozpocznie się w sobotę 9.03. o godz. 19.00 w sali przy ul. Obotryckiej 10.

 11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 13. Wszystkim Parafianom, Gościom i Solenizantom życzymy siły i obfitego Bożego Błogosławieństwa.