Ogłoszenia duszpasterskie - 17.05.

Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

 1. Od dziś w kościele naszym, wg nowego limitu może przebywać jednocześnie 30 osób.

 2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 3. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

 4. W poniedziałek przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Główne uroczystości w Gorzowie zostały zaplanowane na dzień 31.05. w kościele Pierwszych Męczenników. Dokładne ogłoszenia będą podane za tydzień. Zadbajmy o dekoracje naszych domów przypominające osobę świętego Papieża.

 5. Spotkanie dla rodziców dzieci przed indywidualnym przygotowaniem do I spowiedzi i Komunii św. we wtorek o godz. 18.30 w kościele.

 6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha świętego.

 7. W sobotę święcenia diakonatu i prezbiteratu w naszym Seminarium. Otoczmy modlitwą nowych kapłanów dla naszej diecezji.

 8. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przeniesiona z najbliższego czwartku.

 9. Kancelaria parafialna czynna będzie wg zwykłego planu: we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 10. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 11. Do nabycia są jeszcze świece Caritas w ustalonej cenie 15,-.

 12. Po przerwie, która wynikła z zagrożeń epidemicznych, zostaje wznowione przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Najbliższe spotkanie 29.05. w kaplicy parafii katedralnej przy ul. Wełniany Rynek 18; ze względu na ograniczenia liczby osób spotkania odbywać się będą w dwóch grupach o godz. 19.00 i 20.00.

 13. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 14. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 15. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego i opieki Jego Niepokalanej Matki.