Ogłoszenia duszpasterskie - 21.03.

Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dziś po Mszach św. przy bocznym wejściu do kościoła można kupić palmy i ozdoby wielkanocne wykonane przez dzieci i wolontariuszy naszej świetlicy.

 2. W tygodniu Msze św. codziennie o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 3. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do włączenia się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego, którego obrzęd będzie w czasie Mszy św. wieczornej.

 4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci w piątek o godz. 16.30 z obrzędem Komunii św.; dla młodzieży i dorosłych Droga Krzyżowa o godz. 17.30, a po niej Msza św. wieczorna.

 5. Spotkanie ze wszystkimi grupami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w sobotę w kościele o godz. 12.00.

 6. Nabożeństwo Gorzkich Żali odprawiamy w niedziele wielkiego postu o godz. 17.45. Ofiary składane na tacę w czasie Gorzkich Żali przeznaczone będą na kwiaty do Bożego Grobu.

 7. Jałmużnę postną można składać do skarbon przy wejściu do kościoła.

 8. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Palmową Męki Pańskiej. Na Mszach święcimy palmy. Za tydzień będzie też można kupić palmy i ozdoby wielkanocne wykonane przez dzieci i wolontariuszy z naszej świetlicy. Za tydzień też następuje zmiana czasu z soboty na niedzielę przez co spać będziemy godzinę krócej.

 9. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 10. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Jest też jeszcze do nabycia specjalne wydanie Gościa Niedzielnego o św. Józefie pt. „Cień Ojca” w cenie 9,-.

 11. W zakrystii można zaopatrywać się w świece-paschaliki, wielkanocne dzieło Caritas, w cenie 15,-.

 12. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Gorzowa do Myśliborza rozpocznie się 26.03. Mszą św. w kościele św. Maksymiliana o godz. 20.00. Zapisy przez formularz internetowy: ww.edk.org.pl.

 13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 14. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.