Ogłoszenia duszpasterskie - 22.04.

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania

 1. Dziś Msze św. jak w niedziele. Taca przeznaczona jest na potrzeby KUL i Instytutu Filozoficzno-Teologicznego.

 2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, po wieczornej Mszy nowenna przed uroczystością Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed Mszami.

 3. Spotkanie grupy domowej młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, której animatorem jest p. Stanisław w czwartek o godz. 18.45 w salce parafialnej.

 4. W piątek, ze względu na oktawę wielkanocną nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 5. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11.00.

 6. W najbliższą niedzielę uroczystość Bożego Miłosierdzia. Odpust w diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Po Mszach zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji.

 7. Kancelaria w tym tygodniu czynna będzie we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 8. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone jako jałmużna postna oraz w czasie Triduum paschalnego, za ofiarowane dary żywnościowe i materialne dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii. Dziękujemy za pomoc w dekoracji kościoła i przygotowaniu na święta.

 9. Na prośbę Przewodniczącego KEP każdy chętny może włączyć się w pomoc Francuzom w odbudowie katedry Notre-Dame przez zbiórkę sms-ową oraz dobrowolne wpłaty na konto Caritas Polska. Dokładne informacje na plakacie.

 10. W zakrystii jest jeszcze do nabycia świąteczne wydanie prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

 11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 12. Na najbliższe dni oktawy Wielkanocnej życzymy wszystkim Parafianom, Gościom i Solenizantom siły, obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki naszej Patronki, Maryi Niepokalanej.