Ogłoszenia duszpasterskie - 09.06.

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha św.

 1. Niedziela dzisiejsza kończy okres wielkanocny. Po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby KUL i ITF.

 2. Dziś w Gorzowie odbywać się będzie Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 13.30 Mszą św. w kościele św. Maksymiliana a później przejście na Plac Jana Pawła II, gdzie po Koronce do Bożego Miłosierdzia od godz. 16.00 festyn rodzinny. Serdecznie zapraszamy do udziału w Marszu i wspólnej zabawie.

 3. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, spowiedź przed Mszami.

 4. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.00.

 5. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Czcicieli Św. Ojca Pio zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. wieczorną a następnie na spotkanie do sali parafialnej.

 6. Odpust w Sanktuarium w Rokitnie, wg nowej formuły, rozpocznie się w najbliższy wtorek, pielgrzymką zakrystianów i organistów. Główne uroczystości w przyszłą niedzielę pod przewodnictwem Kard. Nycza. Tego dnia zakończenie Roku Jubileuszowego w Rokitnie. Dokładne informacje umieszczone są na plakacie.

 7. Odpust ku czci św. Antoniego u OO. Kapucynów w Białym Kościele w czwartek o godz. 18.00.

 8. Zbiórka dla ministrantów i lektorów sobotę o godz. 11.00 w sali parafialnej.

 9. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy młodszej w sobotę o godz. 13.00 w sali parafialnej.

 10. Kancelaria czynna będzie we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 11. W przyszłą niedzielę przypada 7. rocznica święceń biskupich Bpa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętamy o naszym Pasterzu w modlitwie.

 12. W przyszłą niedzielę przy naszym kościele odbędzie się kiermasz ciast organizowany przez naszą świetlicę, a pieniądze zebrane w czasie kiermaszu będą przeznaczone na kilkudniowy wakacyjny biwak; dla większości dzieci będzie to jedyny wyjazd w czasie wakacji, stąd prośba o wsparcie naszych podopiecznych.

 13. Odpust ku czci Trójcy św. w przyszłą niedzielę w kościele na Wieprzycach o godz. 11.30.

 14. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w przyszłą niedzielę 16.06. na Mszy św. o godz. 18.30 w kościele św. Wojciecha.

 15. W dniach 21-23.06 wyruszy po raz kolejny pielgrzymka powołaniowa w naszej diecezji z Gorzowa do Rokitna. Dokładne informacje na plakacie; zapisy u Ks. Ryszarda Stankiewicza z parafii NSPJ.

 16. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny” a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 17. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 18. Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej.