Ogłoszenia duszpasterskie - 03.05.

Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

 1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Światowy Tydzień modlitw o powołania.

 2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 3. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

 4. W czwartek, I czwartek miesiąca, Msza św. wieczorna o powołania kapłańskie i misyjne oraz o uświęcenie duchowieństwa diecezjalnego. Po Mszy św. w kościele spotkanie dla grupy Przyjaciół Paradyża.

 5. W piątek, 8 maja, uroczystość św. Stanisława, głównego Patrona Polski.

 6. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 7. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę w kościele o godz. 16.00!

 8. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w przyszłą niedzielę w kościele Chrystusa Króla Mszą św. o godz. 18.00. Wszyscy uczestnicy kursu zobowiązani są do przychodzenia na spotkania w maseczkach.

 9. Kancelaria parafialna czynna będzie wg zwykłego planu: we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 10. 13 maja, w rocznicę objawień fatimskich, przypada wspomnienie MB Fatimskiej. Program świętowania tego dnia w naszym mieście będzie podany w przyszłą niedzielę.

 11. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 12. Zgodnie z decyzją Dyrektora Caritas, wielkanocne świece Caritas będą do nabycia do końca maja w ustalonej cenie 15,-.

 13. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 14. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 15. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Chrystusa Dobrego Pasterza i opieki Jego Niepokalanej Matki.