Ogłoszenia duszpasterskie - 18.04.

Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

 1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny, który zachęca nas do jak najczęstszego kontaktu ze Słowem Bożym s pisanym w Piśmie św.

 2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się dziś w „Białym Kościele” na Mszy św. o godz. 18.00. Uczestników obowiązują przepisy sanitarne.

 3. Przypominamy, że nadal obowiązują zwiększone obostrzenia sanitarne, dlatego w naszym kościele może jednocześnie przebywać 15 osób i bardzo prosimy o przestrzeganie tego limitu. Pierwszeństwo uczestniczenia we Mszy św. mają ci, którzy zamówili intencję na dany dzień i godzinę.

 4. Ks. Biskup podtrzymał do odwołania ogólną dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. Zachęcamy, by uczestniczyć we Mszy św. transmitowanej w telewizji.

 5. Komunia św. dla wszystkich korzystających z uczestnictwa we Mszy św. transmitowanej przez środki przekazu, w naszym kościele o godz. 10.00, 11.30 i 13.00.

 6. Transmisja Mszy św. na antenie TVP Gorzów o godz. 10.30.

 7. W tygodniu Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 8. Spotkania z rodzicami w sprawie I Komunii: dzieci ze Szkoły nr 1 we wtorek, dzieci ze Szkoły nr 15 w środę w kościele o godz. 18.30.

 9. Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski przypada w piątek. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 10. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna jest we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 12. Przy wyjściu z kościoła można zabierać ze sobą maseczki, które wyłożone są na stoliku obok płynu do dezynfekcji.

 13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 14. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy radosnego i pełnego pokoju przeżywania czasu wielkanocnego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.