Ogłoszenia duszpasterskie - 28.02.

Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dziś po Mszy zbiórka do puszek na potrzeby dzieł pomocy „Ad Gentes”.

 2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 3. W okresie wielkiego postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki dla dzieci o godz. 16.30 z obrzędem Komunii św.; dla młodzieży i dorosłych Droga Krzyżowa o godz. 17.30, a po niej Msza św. wieczorna.

 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

 5. W piątek po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najśw. Sakramentu do porannej Mszy św. sobotniej.

 6. W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 7.30. Proszę zgłaszać chorych, których należy odwiedzić w domu z Komunią św.

 7. Nabożeństwo ze zmianą tajemnic różańcowych w sobotę o godz. 17.00.

 8. Nabożeństwo Gorzkich Żali odprawiamy w niedziele wielkiego postu o godz. 17.45. Ofiary składane na tacę w czasie Gorzkich Żali przeznaczone będą na kwiaty do Bożego Grobu.

 9. Jałmużnę postną można składać do skarbon przy wejściu do kościoła.

 10. Przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych, którzy ukończyli 21. rok życia rozpocznie się w katedrze w sobotę, 6.03. o godz. 19.00.

 11. Kurs przedmałżeński w kościele Podwyższenia Krzyża przy ul. Warszawskiej rozpocznie się w niedzielę, 7.03. na Mszy św. o godz. 18.00.

 12. Rekolekcje parafialne w naszym kościele zostały zaplanowane od IV niedzieli wielkiego postu. Jednocześnie informujemy, że rekolekcje diecezjalne na antenie TVP Gorzów odbędą się w dniach 7-10 marca z katedry gorzowskiej. Ponadto zostały zaplanowane ogólnopolskie rekolekcje dla dorosłych, dzieci i młodzieży, Dokładne informacje są umieszczone na tablicy ogłoszeń.

 13. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 14. Katolicka Szkoła Podstawowa w Gorzowie przy ul. Kućki prowadzi nabór do zerówki i I klasy na rok szkolny 2021/22. Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły.

 15. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 16. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 17. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.