Ogłoszenia duszpasterskie - 25.11.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXiV Niedzielę Zwykłą - uroczystość Chrystusa Króla

 1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto naszego WSD, taca jest przeznaczona na potrzeby WSD w Gościkowie-Paradyżu.

 2. W dni powszednie w naszym kościele Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, spowiedź przed mszami.

 3. Zapraszamy na pielgrzymkę do Rokitna w najbliższą sobotę. Wyjazd autokarem sprzed kościoła o godz. 9.00; zapisywać się można do środy włącznie; koszt 15,-/os.

 4. Spotkanie dla ministrantów w sobotę w sali parafialnej o godz. 11.00.

 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z obu grup (starszej i młodszej) razem w sobotę w sali parafialnej o godz. 16.00.

 6. Nabożeństwo różańcowe ze zmianą tajemnic różańcowych w sobotę o godz. 17.00.

 7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie tylko we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00; w sobotę czynna nie będzie.

 8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nowy rok liturgiczny I niedzielą adwentu. Jednocześnie w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które w tym roku prowadzić będzie Ks. Piotr Pochopień, misjonarz z Brazylii.

 9. Z badań USG kończyn i narządów wewnętrznych będzie można skorzystać w Przychodni przy ul. Mieszka I 42 w czwartek w godz. 11.30-13.30.

 10. Pielgrzymka autokarowa do Torunia odbędzie się w sobotę 1.12. Zapisy w Biurze Radia Maryja przy Białym Kościele i w Centrum Charytatywnym przy ul. Słonecznej.

 11. Bezpłatne porady prawne będzie można uzyskać w naszej parafii w każdą I i III środę miesiąca po mszy św. wieczornej.

 12. Ks. Piotr Kamiński z parafii św. Wojciecha przyjmuje zapisy na wyjazd do Medjugorje w lipcu 2019.

 13. Z radością informujemy, że we wczorajszym turnieju w piłkę nożną ministrantów naszego dekanatu, drużyna młodzików z naszej parafii zajęła 4 miejsce, zaś drużyna juniorów - miejsce 1.

 14. Przypominamy i prosimy o nabywanie cegiełek na odbudowę wieży katedralnej.

 15. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Można też nabywać kalendarze diecezjalne na przyszły rok w cenie 2,- i 5,-.

 16. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 17. Wszystkim Parafianom, Gościom i Solenizantom życzymy siły, Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej.