Ogłoszenia duszpasterskie - 11.10.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś Dzień Papieski. Po Mszach zbiórka do puszek na wsparcie stypendiów dla młodzieży z niezamożnych rodzin – Dzieła Nowego Tysiąclecia.

 2. Staraniem POAK dziś na Mszy św. wieczornej grać będzie zespół „Nowonarodzeni”, a po Mszy w ich wykonaniu koncert uwielbienia poświęcony św. Janowi Pawłowi II.

 3. Dziś po Mszach można nabywać cebulki żonkili w cenie 2,- na wsparcie gorzowskiego hospicjum.

 4. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 5. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa z obrzędem Komunii św. we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Zachęcamy też do codziennego odmawiania różańca indywidualnie.

 6. W środę – Dzień Edukacji. Pamiętamy o modlitwie w intencji nauczycieli i wychowawców. Gorzowskie Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza tego dnia pracowników oświaty na Mszę św. o godz. 18.00 w kościele Pierwszych Męczenników.

 7. Uczestnicy Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zaproszeni są na Mszę św. i różaniec w czwartek, 15.10. na godz. 18.00 do kościoła Pierwszych Męczenników.

 8. W piątek, 16.10, przypada 42. rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II.

 9. Spotkanie dla lektorów, ministrantów i tych, którzy chcą się zapisać na ministranturę w sobotę w sali parafialnej o godz. 11.00.

 10. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania ze wszystkich grup w sobotę o godz. 12.00 w sali parafialnej.

 11. Katecheza przed chrztem w sobotę w sali parafialnej o godz. 17.00.

 12. Przyszła niedziela to niedziela misyjna. Taca będzie przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

 13. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w przyszłą niedzielę w kościele św. Maksymiliana Mszą św. o godz. 18.00.

 14. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 15. Jak co roku, w miesiącu listopadzie, modlić się będziemy za zmarłych przez pierwsze trzy tygodnie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Wychodząc z kościoła można zabrać kartki na wypominki, które są ułożone w pięciu osobnych zestawach na kolejne dni tygodnia. Nadrukowane są na nich dni, w których będą trzykrotnie omadlane.

 16. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 17. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 18. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 19. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.