Ogłoszenia duszpasterskie - 27.09.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby uchodźców przebywających w Grecji.

 2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami. Nabożeństwa wg zwykłego planu.

 3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa z obrzędem Komunii św. we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Zachęcamy też do codziennego odmawiania różańca indywidualnie.

 4. W piątek, po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie całonocna adoracja Najśw. Sakramentu do porannej Mszy św. sobotniej.

 5. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 7.30. Proszę zgłaszać w zakrystii chorych, których Ksiądz ma odwiedzić z Najśw. Sakramentem.

 6. Spotkanie dla lektorów, ministrantów i tych, którzy chcą się zapisać na ministranturę w sobotę w sali parafialnej o godz. 11.00.

 7. Spotkanie dla członków Żywego Różańca, Przyjaciół Paradyża, grupy św. O. Pio w sobotę o godz. 16.00 w kościele.

 8. Nabożeństwo ze zmiana tajemnic różańcowych w sobotę o godz. 17.00.

 9. W przyszłą niedzielę po Mszach zbiórka do puszek na wsparcie dzieł inicjowanych przez papieża Franciszka.

 10. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 11. Parafia Pierwszych Męczenników zaprasza na rekolekcje różańcowe pt. „Nowa moc modlitwy różańcowej” w dniach 28-30 września o godz. 9.00 lub 18.00. Szczegóły na plakacie.

 12. Siostry Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, których siedziba mieści się obecnie przy ul. Warszawskiej w tym roku obchodzą 75-lecie obecności w Gorzowie Wlkp. W związku z tym zwracają się z prośbą do mieszkańców Gorzowa o spisanie swoich wspomnień – świadectw związanych z pobytem i współpracą z Siostrami i przekazanie ich do domu Sióstr. Dokładne informacje umieszczone są na plakacie.

 13. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 14. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 15. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa uczestnicząc w liturgii w kościele; Zachęcamy też do przyjmowania Komunii św. na rękę.

 16. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 17. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.