Ogłoszenia duszpasterskie - 02.08.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XVIII Niedzielę Zwykłą

 1. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 2. W czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego.

 3. W czwartek o 17.30 modlitwa różańcowa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o uświęcenie duchowieństwa diecezjalnego, a po niej Msza św. wieczorna sprawowana w tej intencji.

 4. W piątek, po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie całonocna adoracja Najśw. Sakramentu do porannej Mszy św. sobotniej.

 5. Katecheza przed chrztem w miesiącu sierpniu wyjątkowo będzie tylko w najbliższą sobotę o godz. 17.00.

 6. Msza św. w intencji małżeństw starających się o potomstwo w sobotę 8.08. o godz. 18.00 w kościele pw. Trójcy św. na Wieprzycach.

 7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest a potrzeby KUL i ITF.

 8. W ostatnie dni lipca i pierwsze sierpnia tradycyjnie wyruszały na Jasną Górę piesze pielgrzymki z naszej diecezji. W tym roku zachęcamy wszystkich do duchowego pielgrzymowania, ofiarowując trudy dnia codziennego i osobistą modlitwę.

 9. Zainteresowani pielgrzymką autokarową do Częstochowy w dniach 11-12 sierpnia mogą zapisywać się w parafii katedralnej. Koszt przejazdu z noclegiem to 120,- od osoby.

 10. Kancelaria parafialna przez cały okres wakacyjny czynna jest we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 11. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 12. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 14. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.