Ogłoszenia duszpasterskie - 04.02.

Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

 1. Msze św. w kościele o godz. 6.30 i 18.00. Nabożeństwa wg zwykłego planu. Okazja do spowiedzi przed Mszami.

 2. W tygodniu w liturgii w poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty, we wtorek – św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę – św. Scholastyki.

 3. W przyszłą niedzielę, 11.02. przypada Światowy Dzień Chorego, po Mszach zbiórka na potrzeby hospicjów; zaś Ks. Bp Tadeusz Lityński zaprasza wszystkich chorych na Mszę św. do kościoła Pierwszych Męczenników na Mszę św. o godz. 10.30.

 4. Można składać swój podpis na listach popierających otwarcie cmentarza przy ul. Warszawskiej dla celów bieżących pochówków. Listy wyłożone są przy wyjściu pod chórem.

 5. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00 – 11.00.

 6. Przypominamy i prosimy o nabywanie cegiełek na odbudowę wieży katedralnej.

 7. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela i „Gość Niedzielny”, a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 8. W środę o godz. 19.00 w kaplicy katedralnej odbędzie się adoracja dla młodzieży: Pan jest z Tobą.

 9. W piątek o godz. 12.00 w Parku Siemiradzkiego (skwer przy Amfiteatrze) odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej ofiary Rzezi Wołyńskiej.

 10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby wykonanych prac w kościele i na plebanii, a także na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 11. Na nadchodzący tydzień życzymy wszystkim Parafianom, Gościom i Solenizantom siły, obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki naszej Patronki, Maryi Niepokalanej.