Ogłoszenia duszpasterskie - 04.04.

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Przypominamy, że obowiązują zwiększone obostrzenia sanitarne, dlatego w naszym kościele może jednocześnie przebywać 15 osób i bardzo prosimy o przestrzeganie tego limitu. Pierwszeństwo uczestniczenia we Mszy św. mają ci, którzy zamówili intencję na dany dzień i godzinę.

 2. Ks. Biskup podtrzymał do odwołania ogólną dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. Zachęcamy, by uczestniczyć we Mszy św. transmitowanej w telewizji. Komunia św. dla wszystkich korzystających z uczestnictwa we Mszy św. transmitowanej przez środki przekazu, w naszym kościele dziś i jutro o godz. 10.00, 11.30 i 13.00.

 3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. tak jak w niedziele. Taca będzie przeznaczona na potrzeby KUL.

 4. Transmisja Mszy św. dziś i jutro na antenie TVP Gorzów o godz. 10.30.

 5. W tygodniu od wtorku do soboty Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 6. Katecheza przed chrztem w sobotę o godz. 17.00 w sali parafialnej.

 7. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas. Komunia św. dla wszystkich uczestniczących we Mszy św. transmitowanej w środkach przekazu o godz. 10.00, 11.30 i 13.00.

 8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna jest we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 9. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: świąteczne wydania „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 10. W zakrystii można jeszcze zaopatrywać się w świece-paschaliki, wielkanocne dzieło Caritas, w cenie 15,-.

 11. Przy wyjściu z kościoła można zabierać ze sobą maseczki, które wyłożone są na stoliku obok płynu do dezynfekcji.

 12. Przypominamy, że po przeciwnej stronie wejścia głównego a także przy wejściu bocznym znajdują się bezdotykowe pojemniki z wodą święconą.

 13. Bardzo dziękujemy panom i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie dekoracji świątecznej, a także za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu.

 14. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 15. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy radosnego i pełnego pokoju przeżywania Zmartwychwstania Pańskiego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.