Ogłoszenia duszpasterskie - 22.11.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIV Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego; patronalne święto naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Taca przeznaczona jest na potrzeby Seminarium. Pamiętamy też o stałej modlitwie za wszystkich powołanych do stanu kapłańskiego i zakonnego z naszej diecezji.

 2. Dziś też przypada święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

 3. Informujemy, że w związku ze zwiększonymi obostrzeniami w naszym kościele jednocześnie może przebywać do 20 osób.

 4. Korzystając z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. proszę pamiętać, by uczestniczyć we Mszy św. transmitowanej w telewizji bądź radiu. Zachęcamy też do modlitwy i udziału w kościele we Mszy św. w tygodniu.

 5. Msze św. w tygodniu o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00. W czwartek czynna nie będzie.

 7. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą adwentu. Od przyszłego tygodnia będzie można zaopatrywać się, jak co roku, w świece wigilijne i opłatki.

 8. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 9. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 11. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.