Ogłoszenia duszpasterskie - 19.11.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś III niedziela synodalna. Dziś też rozpoczyna się kurs przedmałżeński w kaplicy katedralnej Mszą św. o godz. 18.00.

 2. W tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek – Ofiarowanie NMP, w środę – św. Cecylii, w piątek – św. męczenników Andrzeja i Towarzyszy.

 3. Msze św. w tygodniu o godz. 6.30 i 18.00; modlitwa wypominkowa za zmarłych od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

 4. Nabożeństwo synodalne w tym tygodniu w czwartek po Mszy św. wieczornej.

 5. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11.00.

 6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna  we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00; w sobotę w godz. 10.00 – 11.00.

 7. Przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą w roku liturgicznym, to uroczystość Chrystusa Króla, patronalne święto naszego WSD. Do naszej parafii przyjedzie kleryk naszego Seminarium, taca będzie przeznaczona na potrzeby naszego WSD. Spotkanie dla członków Przyjaciół Paradyża w sobotę po Mszy wieczornej, zaś dla ministrantów w niedzielę o godz. 16.00.

 8. Msza św. w intencji wszystkich wiernych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach będzie odprawiona w niedzielę za tydzień o godz. 10.30.

 9. Przypominamy i prosimy o nabywanie cegiełek na odbudowę wieży katedralnej.

 10. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Do nabycia też są kalendarze nasze diecezjalne w cenie 2,- i 5,-, w ten sposób wspieramy też materialne dzieła prowadzone w naszej diecezji.

 11. W Teatrze Gorzowskim spektakl pt. „Brat naszego Boga” o św. Albercie Chmielowskim będzie wystawiony w sobotę, 25.11. o godz. 18.00; bilety w cenie 20,-/os. do nabycia w zakrystii.

 12. Bezpłatne badania kardiologiczne w Przychodni Lekarskiej Centrum przy ul. Mieszka I 56 odbędą się 1.12. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

 13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby wykonanych prac w kościele i na plebanii, a także na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 14. Na najbliższy czas życzymy wszystkim Parafianom, Gościom i Solenizantom siły i obfitego Bożego Błogosławieństwa.