Ogłoszenia duszpasterskie - 04.10.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś po Mszach zbiórka do puszek na wsparcie dzieł inicjowanych przez papieża Franciszka.

 2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 3. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa z obrzędem Komunii św. we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Zachęcamy też do codziennego odmawiania różańca indywidualnie.

 4. Spotkanie dla lektorów, ministrantów i tych, którzy chcą się zapisać na ministranturę w sobotę w sali parafialnej o godz. 11.00.

 5. Katecheza przed chrztem w sobotę w sali parafialnej o godz. 17.00.

 6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Papieski. Po Mszach zbiórka do puszek na wsparcie stypendiów dla młodzieży z ubogich rodzin dzieła Nowego Tysiąclecia.

 7. W związku z Dniem Papieskim, staraniem POAK, za tydzień na Mszy św. wieczornej grać będzie zespół „Nowonarodzeni”, a po Mszy w ich wykonaniu będzie montaż słowno-muzyczny poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Serdecznie zapraszamy.

 8. W przyszłą niedzielę będzie też można nabyć cebulki żonkili w cenie 2,- na wsparcie gorzowskiego hospicjum.

 9. Msza św. w intencji małżeństw starających się o potomstwo w czwartek, 8.10., w kościele św. Trójcy na Wieprzycach.

 10. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 11. Siostry Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, których siedziba mieści się obecnie przy ul. Warszawskiej w tym roku obchodzą 75-lecie obecności w Gorzowie Wlkp. W związku z tym zwracają się z prośbą do mieszkańców Gorzowa o spisanie swoich wspomnień – świadectw związanych z pobytem i współpracą z Siostrami i przekazanie ich do domu Sióstr. Dokładne informacje umieszczone są na plakacie.

 12. Ks. Bp Diecezjalny zaprasza diecezjan do udziału w projekcie „Pod biało-czerwnoną”. Dokładne informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.

 13. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 14. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 15. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa uczestnicząc w liturgii w kościele; Zachęcamy też do przyjmowania Komunii św. na rękę.

 16. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 17. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.