Ogłoszenia duszpasterskie - 22.09.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

 1. Jak co roku dołączamy się do akcji „Pola nadziei”, wspierającej Hospicjum św. Kamila w Gorzowie, w tym celu dziś po Mszach przy wyjściu z kościoła można nabyć cebulki żonkili.

 2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, spowiedź przed Mszami, nabożeństwa wg planu.

 3. Spotkanie grupy O. Pio, Żywego Różańca i Przyjaciół Paradyża w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w sali parafialnej.

 4. Spotkanie dla członków Akcji Katolickiej we wtorek: Msza św. o godz. 18.00 a po niej zebranie w sali parafialnej.

 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z grupy młodszej (klasy VII) w sobotę w sali parafialnej o godz. 10.00.

 6. Spotkanie dla wszystkich ministrantów, oraz tych którzy chcieliby zostać ministrantami w sobotę o godz. 11.00 w sali parafialnej.

 7. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla dorosłych rozpocznie się w piątek 27.09. w parafii Najśw. Zbawiciela o godz. 19.15.

 8. Poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 i 13.30.

 9. Zgodnie z prośbą i pozwoleniem Ks. Biskupa, zbiórka do puszek na wsparcie Hospicjum w Wilnie, prowadzone przez S. Michaelę Rak, odbędzie się po Mszach w przyszłą niedzielę.

 10. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek i w czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 11. Chętni na wyjazd na Akatyst do Paradyża w dniu 12.10. mogą zgłaszać się do Ks. Grzegorza w parafii przy ul. Żeromskiego.

 12. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny” a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 14. Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi.