Ogłoszenia duszpasterskie - 20.09.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby KUL i ITF.

 2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami. Nabożeństwa wg zwykłego planu.

 3. Spotkanie dla lektorów, ministrantów i tych, którzy chcą się zapisać na ministranturę w sobotę w sali parafialnej o godz. 11.00.

 4. Spotkanie dla młodzieży nowozapisanej grupy młodszej (klasy VII) przygotowującej się do bierzmowania w sobotę w sali parafialnej o godz. 12.00.

 5. Zgodnie z prośbą papieża Franciszka w przyszłą niedzielę, która jest obchodzona jako Dzień Migrantów i Uchodźców, po Mszach odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie uchodźców przebywających w Grecji na wyspie Lesbos.

 6. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 7. Przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych, którzy ukończyli 21. rok życia, rozpoczną się w parafii św. Wojciecha w piątek, 25.09. na Mszy św. wieczornej o godz. 18.30. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów sanitarnych.

 8. W związku ze wzrostem zakażeń została odwołana pielgrzymka nauczycieli do Rokitna w najbliższą sobotę. Mszę św. w intencji nauczycieli naszej diecezji odprawi diecezjalny duszpasterz w Rokitnie o godz. 11.00.

 9. Parafia Pierwszych Męczenników zaprasza na rekolekcje różańcowe pt. „Nowa moc modlitwy różańcowej” w dniach 28-30 września o godz. 9.00 lub 18.00. Szczegóły na plakacie.

 10. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 11. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 12. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa uczestnicząc w liturgii w kościele; Zachęcamy też do przyjmowania Komunii św. na rękę.

 13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 14. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.