Ogłoszenia duszpasterskie - 23.09.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś po Mszach można nabywać cebulki żonkili na wsparcie Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.

 2. W dni powszednie w naszym kościele Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, spowiedź przed mszami, nabożeństwa wg zwykłego planu.

 3. W ramach ogólnopolskiej akcji „Koronka na ulicach miast” zapraszamy do wspólnego odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00 na pl. Grunwaldzkim przy skrzyżowaniu ulic Mieszka I i Słowackiego.

 4. W sobotę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

 5. Spotkanie dla wszystkich ministrantów, a także dla wszystkich chętnych do służby ministranckiej w sobotę o godz. 11.00 w sali parafialnej.

 6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, grupy młodszej (nowozapisanych z klas VII) w sobotę o godz. 12.00 w sali parafialnej.

 7. Młodzież z klas VII i starszych, którzy jeszcze nie zapisali się na przygotowanie do bierzmowania, mogą to uczynić w ciągu tygodnia zgłaszając się w zakrystii po Mszy św.

 8. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 9. W przyszłą niedzielę na Mszach o godz. 12.00 i 13.30 poświęcenie różańców dla dzieci.

 10. W przyszłą niedzielę inauguracja XXXII Gorzowskich Dni Kultury Chrześcijańskiej Mszą św. w kaplicy katedralnej o godz. 15.00. Dokładny program umieszczony jest na plakacie.

 11. Związek Pszczelarski w Gorzowie zaprasza na „Jarmark Miodny” w przyszłą niedzielę na placu przy kościele Pierwszych Męczenników.

 12. Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla dorosłych rozpocznie się w parafii przy ul. Żeromskiego. Pierwsze dwie katechezy w najbliższy piątek i sobotę o godz. 19.30.

 13. Pielgrzymka Róż Różańcowych do Rokitna odbędzie się w sobotę 6.10. Chętni na wyjazd mogą zapisywać się w zakrystii.

 14. Parafia św. Maksymiliana zaprasza na pielgrzymkę do Włoch, bliższe informacje w tamtejszej parafii w sobotę o godz. 19.00.

 15. Parafia w Kłodawie organizuje pielgrzymkę do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu. Informator można wziąć z zakrystii.

 16. Przypominamy i prosimy o nabywanie cegiełek na odbudowę wieży katedralnej.

 17. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Można też nabywać kalendarze diecezjalne na przyszły rok w cenie 2,- i 5,-.

 18. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 19. Wszystkim Parafianom, Gościom i Solenizantom życzymy siły, Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej.