Ogłoszenia duszpasterskie - 18.10.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

 1. Dziś niedziela misyjna. Taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.

 2. Dziś po Mszach można jeszcze nabywać cebulki żonkili w cenie 2,- na wsparcie gorzowskiego hospicjum.

 3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się dziś w kościele św. Maksymiliana Mszą św. o godz. 18.00.

 4. Z dniem dzisiejszym Ks. Biskup Diecezjalny udziela dyspensy od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej mieszkańcom tzw. „strefy czerwonej”,na czas jej trwania, zachęcając jednocześnie do modlitwy i uczestnictwa we Mszy św. transmitowanej w telewizji bądź radiu. Tekst dyspensy wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej Parafii.

 5. Jednocześnie informujemy, że w związku ze zwiększonymi obostrzeniami w naszym kościele jednocześnie może przebywać do 70 osób.

 6. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

 7. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa z obrzędem Komunii św. we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Zachęcamy też do codziennego odmawiania różańca indywidualnie.

 8. Spotkanie dla lektorów, ministrantów i tych, którzy chcą się zapisać na ministranturę w sobotę w sali parafialnej o godz. 11.00.

 9. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 10. Jak co roku, w miesiącu listopadzie, modlić się będziemy za zmarłych przez pierwsze trzy tygodnie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Wychodząc z kościoła można zabrać kartki na wypominki, które są ułożone w pięciu osobnych zestawach na kolejne dni tygodnia. Nadrukowane są na nich dni, w których będą trzykrotnie omadlane.

 11. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

 12. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

 13. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

 14. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.