Ogłoszenia duszpasterskie - 18.08.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą

  1. Dziś w naszej parafii gościmy śpiewaków z Białorusi, którzy towarzyszą nam śpiewem na wszystkich Mszach św., a po każdej Mszy możemy nabyć płytę ze śpiewem w ich wykonaniu.

  2. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, spowiedź przed Mszami.

  3. W nawiązaniu do Komunikatu duszpasterzy gorezowskich z ubiegłej niedzieli, jako wynagrodzenie za grzechy profanacji i bluźnierstwa, które nasiliły się szczególnie w ostatnim czasie – w naszym kościele zapraszamy w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, Drogę Krzyżową o godz. 17.30, po której będzie Msza św. wieczorna. W sobotę o godz. 15.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu, która potrwa do Mszy św. wieczornej, zaś po wszystkich niedzielnych Mszach św. śpiewać będziemy Suplikacje. Dołączmy do tego nasze osobiste modlitwy i wyrzeczenia, szczególnie w te dni przed uroczystością NMP Częstochowskiej.

  4. W związku z dekretem Ks. Biskupa, który przenosi Ks. Macieja Drozda do pracy duszpasterskiej w Strzelcach Krajeńskich, w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 podziękujemy Ks. Maciejowi za pracę w naszej parafii.

  5. Kancelaria do końca sierpnia czynna jest tylko we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  6. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny” a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  8. Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej.