Ogłoszenia duszpasterskie - 25.07.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

 1. Przypominamy, że do końca wakacji nie będzie niedzielnej Mszy św. o godz. 13.30.

 2. W dni powszednie, do końca sierpnia, Msza św. w naszym kościele tylko wieczorem o godz. 18.00. Nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź przed Mszą.

 3. Dziś – zgodnie z ogłoszeniem sprzed tygodnia – po Mszach zbierane są ofiary do puszek na potrzeby tych, którzy najbardziej ucierpieli w ulewach w naszym kraju a także w Niemczech, Belgii i Holandii.

 4. W poniedziałek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. Zgodnie z decyzją papieża Franciszka to dzień szczególnej modlitwy i pamięci o naszych dziadkach.

 5. Msza św. na rozpoczęcie XXXIX Pieszej Pielgrzymki z Gorzowa na Jasną Górę w sobotę, 31.07. o godz. 7.00 w katedrze, a po niej pożegnanie pielgrzymów.

 6. W przyszłą niedzielę, 1.08, przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Tego dnia rozpoczynamy też miesiąc trzeźwości.

 7. Zgodnie z dekretem Ks. Biskupa, Ks. Daniel Dydak z dniem 2.08. został mianowany administratorem parafii w Długoszynie. Msza św. w intencji Ks. Daniela z podziękowaniem za pracę w naszej parafii zostanie odprawiona za tydzień, w niedzielę, 1.08. o godz. 10.30.

 8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

 9. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

 10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

 11. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Niepokalanej, naszej Patronki.