Ogłoszenia duszpasterskie - 26.07.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

  1. W tygodniu Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź przed Mszami.

  2. Spotkanie z p. Arkadiuszem Łodziewskim, pisarzem, ewangelizatorem i autorem 5 książek, dotyczące pokonywania lęku, walki z depresją, odzyskiwania radości i relacji z aniołami, odbędzie się w najbliższą środę, 29.07. w kawiarni „Niebo w mieście” przy ul. Obotryckiej 12b.

  3. W sobotę nabożeństwo ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 17.00.

  4. W sobotę, 1.08., przypada 76 rocznica Powstania Warszawskiego, rozpoczynamy też miesiąc trzeźwości.

  5. W ostatnie dni lipca i pierwsze sierpnia tradycyjnie wyruszały na Jasną Górę piesze pielgrzymki z naszej diecezji. W tym roku zachęcamy wszystkich do duchowego pielgrzymowania, ofiarowując trudy dnia codziennego i osobistą modlitwę.

  6. Kancelaria parafialna przez cały okres wakacyjny czynna jest we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  7. W zakrystii są do nabycia aktualne numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, a dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”.

  8. Zachęcamy wszystkich do prywatnej modlitwy w intencji chorych i opiekujących się chorymi, za siebie nawzajem, a miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych.

  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego WSD i do skarbony św. Antoniego.

  10. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego i opieki Niepokalanej Maryi, naszej Patronki.