Ogłoszenia duszpasterskie - 09.07.

Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV Niedziela Zwykła

09.07.2017 A.D.

  1. Zgodnie z ogłoszeniem sprzed tygodnia w dzisiejszą niedzielę po Mszach zbiórka na potrzeby pieszej pielgrzymki akademickiej, która wyruszać będzie z Gorzowa. Natomiast zbiórka do puszek na remont katedry, o której słyszeliśmy w Liście Ks. Biskupa, odbędzie się w przyszłą niedzielę. Od przyszłej niedzieli będzie też można nabywać cegiełki na odbudowę katedry, zaś już dziś przy wyjściu można zabierać ze sobą kartki z informacjami i numerem konta, na które można wpłacać pieniądze indywidualnie. Proszę korzystać tylko z pierwszego numeru konta, gdyż drugie zostało błędnie wydrukowane.

  2. W tym tygodniu w liturgii we wtorek święto św. Benedykta, w środę – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, w czwartek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w sobotę - św. Bonawentury.

  3. Msze św. w tygodniu o godz. 6.30 i 18.00.

  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek i w czwartek godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00 – 11.00.

  5. W dniach 21-23 lipca Parafia św. Józefa przy ul. Brackiej organizuje weekendowy kurs przedmałżeński. Zapisy w tamtejszej parafii.

  6. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.

  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  8. Na najbliższy czas wakacyjny życzymy wszystkim Parafianom, Gościom i Solenizantom siły i obfitego Bożego Błogosławieństwa.

św. ojciec pio
synod diecezji synod diecezji