Ogłoszenia duszpasterskie - 16.04.

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Msze św w niedzielę Zmartwychwstania: 6.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30 i 18.30.

  2. Drugi dzień świat Zmartwychwstania Pańskiego, poniedziałek wielkanocny – Msze św. wg niedzielnego rozkładu. Taca przeznaczona jest na potrzeby KUL i Wydziału Teologicznego US.

  3. Od wtorku do soboty Msze w oktawie Zmartwychwstania o godz. 6.30 i 18.00. Nabożeństwa wg zwykłego planu. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  4. Kancelaria w tym tygodniu czynna będzie we wtorek i czwartek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  5. Ministranci maja swoje spotkanie w sobotę o godz. 11.00.

  6. Przyszła niedziela będzie niedzielą Bożego Miłosierdzia. Odpust w naszym diecezjalnym sanktuarium w Świebodzinie. Po Mszach zbiórka do puszek jako znak solidarności z narodem syryjskim, szczególnie mieszkańców zrujnowanego Aleppo. O godz. 15.00 Msza św. dla dzieci z klasy II i ich rodziców. W Częstochowie odbywać się będzie pielgrzymka maturzystów.

  7. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę odzieży i żywności dla najbardziej potrzebujących parafian, dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznej kościoła; dziękujemy panu Markowi Mruk za czyszczenie posadzki kościoła przed świętami. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary szczególnie jałmużnę postną i na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

  8. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.

  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  10. Na świąteczny czas i oktawę Wielkanocną życzymy wszystkim Parafianom i Gościom błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego a Solenizantom zdrowia, siły i wszystkich potrzebnych łask.

św. ojciec pio
synod diecezji synod diecezji