Ogłoszenia parafialne na XV niedzielę zwykłą

10.07.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela XV zwykła

10.07.2022

  1. Dziś na mszach gościmy O. Piotra Osowskiego Superiora Misjonarzy Oblatów, który będzie głosił kazania i po Mszy rozprowadzał kalendarze na przyszły rok. Ofiary złożone przy okazji nabywania kalendarza przeznaczone będą na działalność misyjną Misjonarzy Oblatów.

  2. Przypominamy, że do końca sierpnia w naszym kościele nie będzie Mszy św. niedzielnej o godz. 13.30, a w dni powszednie nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź w tygodniu przed Mszą wieczorną.

  3. W poniedziałek przypada Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej. Msza św. w intencji pomordowanych Polaków w Białym Kościele o godz. 18.00.

  4. Katecheza przed chrztem w sobotę o godz. 17.00 w sali parafialnej.

  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  6. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”i wakacyjny nr „Małego Gościa Niedzielnego”.

  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  8. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej, Patronki naszej parafii.