Ogłoszenia parafialne na XVII niedzielę zwykłą

24.07.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela XVII zwykła

24.07.2022

  1. W tygodniu Msze św. w naszym kościele o godz. 18.00. Spowiedź przed Mszami, zaś w niedziele wakacyjne do końca sierpnia nie będzie Mszy o godz. 13.30.

  2. Święto św. Jakuba Apostoła przypada w poniedziałek. Tego też dnia wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po wieczornej Mszy św. poświęcenie pojazdów. W miarę możliwości można też tego dnia wjechać na podwórko parafialne.

  3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  4. W przyszłą niedzielę wyruszy 40. pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki w katedrze o godz. 7.00

  5. Przypominamy o obowiązku niedzielnej mszy św. oraz o zachowaniu godnego stroju przychodząc do kościoła, bądź zwiedzając zabytkowe świątynie.

  6. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i wakacyjny nr „Małego Gościa Niedzielnego”.

  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  8. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej, Patronki naszej parafii.