Ogłoszenia parafialne na XIV niedzielę zwykłą

03.07.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela XIV zwykła

03.07.2022

  1. Dnia 28 czerwca br. papież Franciszek mianował biskupa pomocniczego dla naszej diecezji, którym został ks. Adrian Put, proboszcz konkaterdry w Zielonej Górze. Święcenia biskupie biskupa nominata odbędą się w Zielonej Górze 13.08. o godz. 12.00. Pełny tekst Komunikatu Biskupa Diecezjalnego umieszczony jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

  2. Przypominamy, że od dziś do końca sierpnia w naszym kościele nie będzie Mszy św. niedzielnej o godz. 13.30, a w dni powszednie nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź w tygodniu przed Mszą wieczorną.

  3. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Modlitwa różańcowa przed Mszą w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

  4. Katecheza przed chrztem w sobotę o godz. 17.00 w sali parafialnej.

  5. W przyszłą niedzielę na mszach gościć będziemy Misjonarzy Oblatów, którzy będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze na przyszły rok. Ofiary złożone przy okazji nabywania kalendarza przeznaczone będą na działalność misyjną Misjonarzy Oblatów.

  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek w godz. 16.00-17.00 i w sobotę w godz. 10.00-11.00.

  7. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, wakacyjny nr „Małego Gościa Niedzielnego”.

  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, przekazywane na bankowe konto parafialne, na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego i do skarbony św. Antoniego.

  9. Wszystkim Parafianom, gościom i Solenizantom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi Niepokalanej, Patronki naszej parafii.